השכרת ציוד הגברה

השכרת ציוד הגברה

איסוף עצמי בהרצליה 

ציוד ושירות איכותי הם ההצלחה שלנו כבר למעלה מ-10 שנים, כשמדובר באירוע חשוב, אל תתפשרו חייגו אלינו!

 

למידע נוסף ולהזמנות חייגו: 054-5376701

השכרת בידורית ניידת נטענת

רמקול מוגבר + מיקרופון דינאמי להשמעת מוסיקת רקע ודיבור כולל חיבור לנגן MP3

 199

השכרת רמקול מוגבר 10" + מיקסר

רמקול מוגבר 10" 200וואט + מיקסר מיקרופון דינאמי רמקול חזק מתאים להשמעת מוסיקה ודיבור איכותי

 199

השכרת בידורית 10"

בידורית 10" 250וואט + מיקרופון דינאמי + כניסת נגן MP3 + אפשרות לחיבור מחשב נייד / אייפון

 249

השכרת מוגברים 12" PROTECH

זוג רמקולים 12" 800וואט + מיקרופון דינאמי + כניסת נגן MP3 + אפשרות לחיבור מחשב נייד / אייפון

 499

השכרת זוג מוגברים 15" PROTECH

השכרת זוג רמקולים 15" 1000וואט + מיקרופון דינאמי + כניסת נגן MP3 + אפשרות לחיבור מחשב נייד / אייפון

 599

השכרת זוג מוגברים 15" + בר לד

השכרת זוג רמקולים 15" 1000וואט + בר לד +מיקרופון דינאמי + כניסת נגן MP3 + אפשרות לחיבור מחשב נייד / אייפון

 699

* המחירים עשויים להשתנות בחגים ומועדים 

 

אודיו-פור-יו עוסקת ב השכרת ציוד הגברה החל משנת 2003 למגוון רב של אירועים וצרכים.

למעשה אנו מתמחים ב השכרת ציוד הגברה לכל מטרה. החל מאירועים עם כמות משתתפים קטנה ועד להשכרת ציוד הגברה לאירועים עם אלפי משתתפים. השכרת ציוד הגברה מקצועי ואמין המתאים לצרכי הלקוח ולתקציבו. אם בחרתם לערוך את האירוע שלכם במקום ללא חשמל תוכלו למצוא אצלנו גם ציוד הגברה נטען המתאים להפעלה בכל מקום.

 

רוצים מידע נוסף בנושא השכרת ציוד הגברה ?

חייגו אלינו 1-700-700-014

 

סוגי ציוד הגברה להשכרה 

 

בידוריות – השכרת ציוד הגברה מסוג בידוריות מתאים בעיקר לאירועים בהם כמות המשתתפים איננה גדולה 15-100 משתתפים. הבידורית הינה רמקול מוגבר ובו לרוב תמצאו מיקסר מובנה המאפשר לכוון את עוצמת הקול ובנוסף ברוב הבידוריות להשכרה תוכלו למצוא גם נגן כלשהו החל מנגני CD  (בבידוריות היותר ישנות) ועד לנגני Mp3  דרך דיסק און קי הנמצאים לרוב בבידוריות החדשות יותר. השכרת ציוד הגברה הנקראת גם השכרת בידורית למעשה המכילה את כל האלמנטים הנדרשים על מנת לשדר מוסיקה או לדבר במיקרופון.

 

רמקולים מוגברים – השכרת ציוד הגברה מסוג זה מתאים בעיקר לאירועים גדולים יותר של מעל ל-100 משתתפים. השכרת רמקולים מוגברים מתאימים לכנסים, אירועי קריוקי , מסיבות ריקודים, וכד'. הרמקולים המוגברים מגיעים לרוב במארזי פלסטיק (ולא מעץ) על מנת להקל את המשקל. וכמובן כוללים בתוכם מגבר מובנה המבטל את הצורך בחיבור מגבר חיצוני. את הרמקולים המוגברים ניתן למקם כיחידות בודדות או כזוג או יותר.

 

מערכות הגברה ניידות – כיום ניתן לשכור ציוד הגברה המתאים גם למקומות ללא תשתית חשמל. מערכות הגברה נטענות הולכות ותופסות תאוצה בשנים האחרונות וניתן למצוא כיום ציוד הגברה נטען העוצמות גבוהות (500W). השכרת ציוד הגברה מסוג זה מתאים בעיקר לאירועים המתקיימים במקומות בהם לא ניתן לחבר חשמל ומבטלות את הצורך בגנרטור העלול לגרום נזק לאלקטרוניקה הקיימת ברמקולים

 

השכרת ציוד הגברה מחירים

מחירי השכרת ציוד הגברה נעים החל מ-199 ₪ ועד ל-500 ₪ בערך (ראה מחירון) , תלוי כמובן בסוג הציוד שאתם מזמינים. במחיר זה הלקוח משתמש בציוד בשיטת עשה זאת בעצמך וחוסך לעצמו עלויות תפעול. השכרת ציוד הגברה בשיטת עשה זאת בעצמך אפשרית כמעט לכל אחד שכן הפעלת המערכות הניתנות לתפעול עצמי קלות משקל , פשוטות לתפעול וניתנות להובלה בכל רכב פרטי.

 

השכרת ציוד הגברה לקריוקי

תחום הקריוקי תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות בישראל ונדמה כי הקריוקי הולך והופך להיות חלק מהמון מסיבות כגון : ימי הולדת , מסיבות רווקים ורווקות , מסיבות גיוס ועוד... אצלנו תמצאו השכרת ציוד הגברה מקצועי לקריוקי שיגרום לכם להרגיש כמו הכוכבים הגדולים. בעמוד השכרת ציוד קריוקי תמצאו מגוון מערכות להשכרה לתפעול עצמי הכוללות : רמקולים מוגברים , מיקרופונים , מיקסרים וכל זאת במחירים משתלמים במיוחד!

 

השכרת ציוד הגברה סוגי אירועים

ניתן לשכור ציוד הגברה למגוון רב של אירועים החל מאירועי מוסיקת רקע בברית או בריתה . מערכת הגברה ליום הולדת , ומערכת הגברה לחתונה. מחירי השכרת הציוד משתנים בהתאם לסוג וכמות הציוד שהלקוח שוכר.

 

רוצים מידע נוסף בנושא השכרת ציוד הגברה ? חייגו אלינו  054-5376701