1-700-700-014

מתי נדרשת השכרת הגברה ?

 

השכרת הגברה נדרשת במקרים בהם יש צורך בהגברת קול/מוסיקה לכמות משתתפים העולה על כ-15 משתתפים. השכרת הגברה מיועדת לסוגים רבים של אירועים וביניהם :

 

השכרת הגברה לאירועים משפחתיים – אירועים משפחתיים רבים מתקיימים בבתים פרטיים. החל מאירועי בר מצווה או בת מצווה ואפילו חתונות. במקרה שמתקיים אירוע משפחתי השכרת הגברה יכולה להעניק פיתרון נהדר למוסיקת רקע וריקודים , נאומים ופיתרון קול למצגות וסרטים (ראה גם השכרת מקרן )

 

השכרת הגברה לכנסים והרצאות – כנסים והרצאות ברוב המקרים מיועדים לכמות גדולה של משתתפים ובמהלכם מתקיימים נאומים ודיונים ואף מצגות. על מנת שכל משתתפי הכנס או ההרצאה יוכלו לשמוע את המתרחש בצורה ברורה נדרשת

השכרת הגברה לכנס המותאמת לכמות המשתתפים. כמו כן במקרים רבים בהרצאות וכנסים ישנן מצגות וסרטים שגם הם דורשים פיתרון של הגברת קול

 

השכרת הגברה לתערוכה או ליריד מכירות – כאשר רוצים להעביר מסר שיווקי בתערוכה או ביריד מכירות השכרת הגברה יכולה להעניק פיתרון מצוין להשמעה של גי'נגלים , פירסומות , קריינות מכירות ועוד. השכרת הגברה לתפעול עצמי עם אפשרות לחיבור USB ראה גם ( השכרת בידורית )

 

השכרת הגברה למסיבה – מסיבה טובה מתחילה כמובן במערכת הגברה איכותית עם עוצמה כדי תוכלו לרקוד וליהנות בכיף. בעבר בשביל ליהנות ממערכת הגברה כזו הייתם חייבים להזמין תקליטן אך היום ניתן לשכור מערכת הגברה איכותית ובעלת עוצמה . השכרת הגברה למסיבה לתפעול עצמי ובאיסוף עצמי במינימום עלויות כבר אמרנו.

 

הגברה ותאורה לאירוע גדול - השכרת הגברה זו איננה בדרך כלל מתבצעת באיסוף עצמי שכן מדובר בדרך כלל כאשר נדרשת מערכת הגברה ותאורה מדובר במפרט טכני מורכב ובהובלה שניתן לבצע רק ברכב מסחרי ולכן כאשר מדובר באירוע גדול אנו ממליצים על שירות של צוות מקצועי המתפעל את הציוד מתחילת האירוע ועד סופו.

 

השכרת הגברה איך זה קורה בעצם ? 

 

ראשית יש לבחור את חבילת השכרת ההגברה המתאימה לכם (לא מוצאים חבילת השכרת הגברה מתאימה ? צריכים ייעוץ? חייגו 1-700-700-014 ונשמח לעזור ). לאחר מכן יש לבצע הזמנה, ניתן לעשות זאת דרך דף יצירת קשר באתר . לאחר ההזמנה נציג החברה יחזור אליכם טלפונית ויאשר את הזמנה ויתאם שעת איסוף. ביום שבו הוזמנה מערכת ההגברה ימתין נציג במחסן החברה (סניף חדרה - רחוב צה"ל 10  או בסניף כפר סבא - רחוב ויצמן 276 ) ולפני האיסוף ידריך אתכם אודות הקמה ותפעול המערכת. כל מה שנותר לעשות הוא למלא טופס השכרה להסדיר תשלום וזה הכל ! לידיעתכם גם לאחר הדרכת התפעול במחסן במידה ותגיעו למקום האירוע ותזדקקו לסיוע בהקמה ותפעול המערכת נציג יהיה זמין עבורכם טלפונית לכל שאלה נוספת !

 

השכרת הגברה כדאי לדעת !

 

השכרת הגברה חייבת להיות מותאמת לסוג האירוע ולכמות המשתתפים. השכרת הגברה בשיטת עשה זאת בעצמך מאפשרת לכם השכרת הגברה והשכרת מקרנים לאירועים החל מ-15 ועד ל-500 משתתפים. על מנת להתאים את מערכת ההגברה המתאימה עליכם לדעת את מספר המשתתפים באירוע.  

קטלוג השכרת ציוד הגברה

 למידע חייגו  1-700-700-014