1-700-700-014

בעיות אינטרנט אלחוטי | אינטרנט אלחוטי לא עובד

 

בעידו שבו אנו חיים אינטרנט אלחוטי הפך כבר מזמן להיות חלק בלתי נפרד מחיינו ... אנו עושים שימוש יום יומי באינטרנט אלחוטי במגוון רב של מכשירים וביניהם : מחשבים ניידים , טלפונים סלולריים , טאבלטים וסטרימרים. אין ויכוח כי לאינטרנט אלחוטי יש חשיבות גבוהה כמוצר תקשורת שאותו אנו צורכים.

 

מרביתנו מקבלים את שירות האינטרנט האלחוטי מחברת התשתית או הספק באמצעות ראוטר המסופק לנו בהסדר של השכרה או רכישה. ישנם סוגים שונים של ראוטרים אך מה שמייחד את רוב הראוטרים המסופקים כיום בישראל הוא טווח קצר יחסית בעיקר עקב הוראות תקינה של משרד התקשורת.

 

במקרים רבים שירות זה המסופק על ידי חברות התקשורת השונות בארץ לא תואם את צרכי הלקוח ובמקרים רבים הלקוחות "סובלים" מאינטרנט אלחוטי שאינו מספיק "חזק" או עם ניתוקים.

 

רבים פונים אליי וטוענים כי יש להם בעיות באינטרנט האלחוטי שלהם בבית או במשרד... ישנם מספר גורמים המשפיעים על איכות האינטרנט האלחוטי שלנו אך רובם תלויים בתכנון לקוי של הרשת האלחוטית כבר בהתקנה הראשונית של הציוד.

 

 

 

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם חייגו 072-2128283

 

 

חשוב לדעת כי הטווח הממוצע של הראוטרים המסופקים על ידי חברות התקשורת בישראל הוא כ-12 מטר (בחלל פתוח). ישנם גורמים רבים המשפיעים על איכות הwifi וביניהם קירות , מפלסים , מרתפים , ואפילו תדר חיצוני חזק במיוחד. לרבים מאיתנו הטווח המסופק על ידי חברות התקשורת אינו מספיק ואנו חווים קושי בחיבור בחלקים מסוימים של הבית או המשרד או מקבלים אינטרנט איטי ומתנתק.

 

יש פתרון! כיום ישנם פתרונות מקצועיים ואיכותיים לשיפור איכות האינטרנט האלחוטי בבית באמצעות תכנון יצירת נקודות גישה נוספות לחללים שאליהם הראוטר הראשי איננו מגיע. לייעוץ ראשוני חינם על ידי טכנאי רשת ניתן לפנות בפרטי או בווטסאפ:

  https://goo.gl/BWGJGs

מגדילי טווח אלחוטיים  extenderחשוב לדעת! ישנם בשוק מוצרים מכשירים הנקראים "מגדילי טווח" או "מאריכי טווח". מכשירים אלה מתחברים אל הראוטר בצורה אלחוטית ואמורים להעניק הגדלה טווח. אני אישית לא ממליץ על מוצרים אלה ואסביר למה: תמיד בחיבור לרשת אלחוטית מתבצע אובדן מהירות של כ- 30% (בהשוואה לחיבור אל הראוטר בצורה קווית).

לרוב אנו זקוקים להגדלת טווח באיזורים שבהם הראוטר הראשי איננו מצליח לתת לנו חיבור איכותי והמכשיר "מתנתק" או גולש בצורה איטית. מגדילי הטווח עובדים באותה שיטה שעובד המכשיר הזקוק לאינטרנט ולכן גם הם לרוב אינם מצליחים להתגבר על המרחק מהראוטר הראשי ומספקים אינטרנט איטי ולא איכותי ובפועל מעניקים למכשירי הקצה אינטרנט האיטי בכ-60% מאשר בחיבור קווי.